Sendgrid (1.0.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Message
sq: Mesazhi

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: To
sq: Për

en: Send
sq: Dërgo

en: About
sq: Informacione
