Sendgrid (1.0.3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Mail
cs: E-mail

en: To
cs: Komu

en: Send
cs: Poslat

en: About
cs: Popis

en: Text format
cs: Formát textu
