Sendgrid (1.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Mail
ne: पत्र

en: To
ne: लाई

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: About
ne: बारेमा
