Sendgrid (1.0.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Mail
sr: Пошта

en: Text format
sr: Формат текста
