SendGrid Integration (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Date
fa: تاریخ

en: Filename
fa: نام فایل

en: Mail
fa: ارسال پست

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Clicks
fa: کلیک‌ها

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Browser
fa: مرورگر

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: From name
fa: نام فرستنده

en: Extension
fa: پسوند

en: Message ID
fa: شناسه پیغام
