SendGrid Integration (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: From
my: မှ
