SendGrid Integration (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Date
nl: Datum

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Mail
nl: E-mail

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Clicks
nl: Klikken

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: API key
nl: API-sleutel

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Send test message
nl: Testbericht versturen

en: From name
nl: Naam afzender

en: Extension
nl: Extensie

en: Delivered
nl: Afgeleverd

en: Opens
nl: Opent

en: Message ID
nl: Bericht-ID
