SendGrid Integration (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Date
ta: தேதி

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்

en: Browser
ta: உலவி

en: Extension
ta: நீட்சி
