SendGrid Integration (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Date
bg: Дата

en: Filename
bg: Име на файла

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Authentication
bg: Удостоверяване
