SendGrid Integration (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Date
hr: Datum

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Mail
hr: E-pošta

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Attachments
hr: Privitci

en: Browser
hr: Preglednik
