SendGrid Integration (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Date
sl: Datum

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Attachments
sl: Priponke

en: Browser
sl: Brskalnik

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')
