SendGrid Integration (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: Date
es: Fecha

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Mail
es: Correo

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Attachments
es: Adjuntos

en: API key
es: Clave del API

en: Browser
es: Navegador

en: Authentication
es: Autentificación

en: From name
es: Nombre del remitente

en: Extension
es: Extensión

en: Opens
es: Abre

en: Message ID
es: ID de mensaje
