SendGrid Integration (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Date
is: Dagsetning

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Mail
is: Póstur

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Attachments
is: Viðhengi
