SendGrid Integration (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Date
sq: Data

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Browser
sq: Shfletuesi
