SendGrid Integration (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Date
az: Tarix

en: Filename
az: Fayl adı

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Browser
az: Brauzer

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Extension
az: Əlavə
