SendGrid Integration (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Date
cs: Datum

en: Filename
cs: Název souboru

en: Mail
cs: E-mail

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Authentication
cs: Ověření

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: Extension
cs: Přípona
