SendGrid Integration (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Spam
el: Ανεπιθύμητο

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: From name
el: Όνομα αποστολέα

en: Extension
el: Επέκταση
