SendGrid Integration (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Date
eu: Data

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Mail
eu: Posta

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena

en: Extension
eu: Luzapena
