SendGrid Integration (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Date
lv: Datums

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Mail
lv: Pasts

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Spam
lv: Surogātpasts

en: API key
lv: API atslēga

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: Extension
lv: Paplašinājums
