SendGrid Integration (8.x-1.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
