SendGrid Integration (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Date
ro: Data

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Mail
ro: E-mail

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: API key
ro: Cheia API

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Extension
ro: Extensie

en: Message ID
ro: ID-ul mesajului
