SendGrid Integration (8.x-2.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Mail
te: మెయిల్

en: To
te: ఎవరికి

en: Browser
te: విహారిణి
