SendGrid Integration (8.x-2.0-alpha3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Body
am: አካል

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Mail
am: ደብዳቤ
