SendGrid Integration (8.x-2.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: To
ps: ته

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Authentication
ps: تصدیق
