SendGrid Integration (8.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Date
mn: Огноо

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Mail
mn: Шуудан

en: Browser
mn: Хөтөч
