SendGrid Integration (8.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Mail
ne: पत्र

en: To
ne: लाई
