SendGrid Integration (8.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Date
ru: Дата

en: Settings
ru: Настройки

en: Mail
ru: Почта

en: To
ru: Кому

en: Clicks
ru: Клики

en: Spam
ru: Спам

en: API key
ru: API-ключ

en: Browser
ru: Браузер

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Send test message
ru: Отправить тестовое сообщение

en: From name
ru: Имя отправителя

en: Opens
ru: Откроется
