SendGrid Integration (8.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Date
ur: تاریخ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Mail
ur: مراسلہ
