SendGrid Integration (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Mail
gu: મેઇલ
