SendGrid Integration (8.x-2.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Mail
ml: മെയിൽ
