SendGrid Mailer (1.1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: To
ca: Per

en: From name
ca: Nom del remitent

en: About
ca: Detalls
