SendGrid Mailer (1.1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: To
de: An

en: From name
de: Absendername

en: About
de: Über

en: Reply-To
de: Antwort an
