SendGrid Mailer (1.1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: To
el: Προς

en: From name
el: Όνομα αποστολέα

en: About
el: Περί
