SendGrid Mailer (1.1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From name
fi: Lähettäjältä

en: About
fi: Tietoja
