SendGrid Mailer (1.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: To
nl: Naar

en: Send test message
nl: Testbericht versturen

en: From name
nl: Naam afzender

en: About
nl: Over
