SendGrid Mailer (1.1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: To
uk: До

en: Send test message
uk: Відправити тестове повідомлення

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: About
uk: Про модуль

en: Reply-To
uk: Зворотна адреса
