SendGrid Mailer (1.1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: To
cs: Komu

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: About
cs: Popis
