SendGrid Mailer (1.1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: To
eu: Nori

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena

en: About
eu: (r)i buruz
