SendGrid Mailer (1.1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: To
fr: À

en: Send test message
fr: Envoyer un message de test

en: From name
fr: Nom de l'expéditeur

en: About
fr: À propos

en: To Name
fr: Pour Nommer
