SendGrid Mailer (1.1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: To
hu: Hova

en: From name
hu: Feladó neve

en: About
hu: Leírás
