SendGrid Mailer (1.1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: To
kn: ಗೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Reply-To
kn: ಇವರಿಗೆ ಉತ್ತರಿಸು
