SendGrid Mailer (1.1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: To
lv: Kam

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: About
lv: Par
