SendGrid Mailer (1.1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: To
sk: Komu

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: About
sk: Informácie o
