SendGrid Mailer (1.1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: To
sl: Za

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')

en: About
sl: O modulu
