SendGrid Mailer (1.1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: To
vi: Đến

en: From name
vi: Tên người gửi

en: About
vi: Giới thiệu

en: Reply-To
vi: Trả lời cho
