SendGrid Mailer (1.1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: To
da: Til

en: Send test message
da: Send test besked

en: From name
da: Afsendernavn

en: About
da: Om

en: Reply-To
da: Svar til
