SendGrid Mailer (1.1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: To
lt: Iki

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: About
lt: Apie
