SendGrid Mailer (1.1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: To
pl: Do

en: Send test message
pl: Wyślij testową wiadomość

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: About
pl: O stronie
