SendGrid Mailer (1.1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: To
ru: Кому

en: Send test message
ru: Отправить тестовое сообщение

en: From name
ru: Имя отправителя

en: About
ru: Информация
