SendinBlue (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Permissions
si: අවසර
